zajęcia indywidualne
i grupowe

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA
Napisz do mnie (agayogini@gmail.com) co Ci dolega, z czym masz największy problem, nad czym chcesz popracować. To mogą być dolegliwości fizyczne lub kwestie dotyczące Twojego nastroju, samopoczucia. Na podstawie Twojego opisu przygotuję dla Ciebie odpowiednie zajęcia.
 
Umawiamy się na konkretny dzień i godzinę.  Jedna sesja trwa w zależności od potrzeb – od 1 h 10 min do 1 h 30 min. Ceny ustalane indywidualnie.
joga agayogini
zajecia indywidualne joga dla kazdego aga yogini
ZAJĘCIA INDYWIDUALNE
Na zajęciach indywidualnych skupiam się w 100% na Tobie.
Pracujemy nad obszarami, które są dla Ciebie istotne.
Stopień zaawansowania, tempo, rodzaj asan są dopasowane do Twoich potrzeb, możliwości i nastroju.
Na zajęciach indywidualnych nie ma presji, rywalizacji, porównywania się z innymi. Będziesz czuć się bezpiecznie i komfortowo.   
To czas tylko dla Ciebie, poświęcony na Twój rozwój, dotarcie wgłąb samego siebie.
ZAJĘCIA GRUPOWE

Chcesz, żebym zorganizowała zajęcia grupowe? Nie ma problemu. Napisz do mnie. Daj znać czy masz salę, czy wspólnie poszukamy dogodnej przestrzeni. 

zajecia grupowe aga yogini
ELEMENTY ZAJĘĆ
asany joga agayogini

Asany (joga)

Na zajęciach wykonujemy asany, ktore są standardowymi pozycjami zaczerpniętymi z Rajadhiraja Yogi, ułożonymi w sekwencje zgodnie z zasadami Ashtanga yogi.
Przygotowuję również zajęcia yin yogi, zajęcia dynamiczne, prowadzę jogę nidrę. 

oddech medytacja relaksacja agayogini

Oddech

Prawidłowe oddychanie jest niezbędne podczas wykonywania asan, ma wpływ na umysł, a przez to na emocje oraz na nasze działanie. Pomaga w codziennym życiu, zwłaszcza w sytuacjach stresowych, trudnych. Może być pierwszą deską ratunku, która skutecznie pomoże przezwyciężyć problemy na macie oraz w życiu codziennym.

joga pracaz czakrami asany agayogini

Praca z czakrami

Praktykując jogę możemy stopniowo kontrolować nasze słabości oraz zmienić nasze myśli i zachowania. Dzieje się tak dlatego, że asany mają ogromny wpływ na gruczoły dokrewne takie jak tarczyca, przytarczyca, nadnercza, grasica itd. Nasz umysł, nasze myśli i emocje mają bezpośredni wpływ na nasze ciało oraz na nasze działania. Pokażę Ci, które asany mają wpływ na konkretne czakry.

relaksacja sesje oddechowe agayogini

Relaksacja

Zajęcia rozpoczynają się od rozluźnienia poszczególnych partii ciała, tak aby przygotować ciało do wykonywania asan oraz kończą się głęboką relaksacją, w celu zintegrowania całej praktyki oraz zapewnienia równowagi fizycznej i emocjonalnej.

medytacja z agayogini

Medytacja

Medytacja to wejście w głąb siebie, nawiązanie ze sobą kontaktu. Jest to narzędzie prowadzące do transformacji oraz rozwoju duchowego, odnalezienia istoty istnienia.
Intonowanie mantr uspokaja umysł oraz przygotowuje Cię do medytacji. Uczę technik medytacyjnych, z wycofaniem umysłu, przy użyciu mantry, jak również technik prowadzonych.
BENEFITY
agayogini joga